sobota, 21 września 2019 r.  Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Taki  RSS
Huta Pokój z szansą na spokój. Po latach znalazł się... właściciel 40 proc. akcji

Dodano: 20.09.2019 17:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Co można zgubić? W klasycznym świecie: klucze, portfel, telefon. W świecie finansów można zgubić na przykład 40 proc. akcji w jednej z najstarszych hut w Polsce. Taka sytuacja właśnie ma miejsce w Hucie Pokój z Rudy Śląskiej. Jak wynika z informacji money.pl, właściciel jednak się znalazł. A to oznacza szanse na przetrwanie prawie tysiąca miejsc pracy.

Tagi: Taki
Źródło: https:

Wierzę, że ETPC zajmie się sprawami osób objętych ustawą dezubekizacyjną - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela

Dodano: 07.09.2019 7:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Taki jest cel moich skarg - próbny. Jeśli trybunał uzna, a jestem przekonana, że tak się stanie, iż są zasadne, otworzą drogę do odwołania się innym osobom. Bo w kraju ta droga została dla nich zamknięta: sądy nie procedują ich spraw, czekając, aż Trybunał Konstytucyjny wypowie się, czy ustawa dezubekizacyjna jest zgodna z konstytucją - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela, reprezentująca osoby objęte ustawą dezubekizacyjną.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Strajk lekarzy w październiku. Szpitale mogą ściągać specjalistów z emerytur

Dodano: 03.09.2019 6:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na październik 2019 roku planowany jest strajk lekarzy, polegający na ograniczeniu godzin pracy poprzez świadczenie jej wyłącznie u jednego pracodawcy. Taka forma protestu może spowodować, że placówki lecznicze będą musiały ściągnąć do pracy seniorów.

Tagi: Straż, Taki
Źródło: https:

Angielski na żądanie. Nowoczesny benefit dla zabieganych pracowników

Dodano: 30.04.2019 10:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Szybko wypełniający się kalendarz, pogoń za deadline’ami, zarządzanie nagle pojawiającymi się tematami,to codzienność pracowników na wyższych szczeblach w dużych firmach. Jakie świadczenia pozapłacowe zaproponować zabieganym managerom? Dostosowujące się do ich kalendarza, odbywające się formule na żądanie. Taki właśnie jest kurs
Wpis pojawił się pierwszy raz w .

Tagi: Jaką, Wpis, Taki
Źródło: www.hrtrendy.pl

„Nie” Komisji Europejskiej dla podatku handlowego

Dodano: 03.07.2017 17:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska wydała oficjalne stanowisko kwestionujące prawidłowość tzw. podatku handlowego. Potwierdziły się więc pojawiające się od kilku tygodni doniesienia, że nowa danina nie zostanie zaakceptowana przez KE. Taki rozwój wypadków Pracodawcy RP przewidywali już na etapie konsultacji społecznych.

Kobiety odchodzą z pracy przez 500+

Dodano: 07.12.2016 6:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rezygnacja z zatrudnienia przez kobiety pobierające świadczenie 500+ staje się faktem. Z pracy odeszło już 150 tys. mam. Taki wniosek płynie z najnowszych oficjalnych statystyk. Może to je jednak w przyszłości drogo kosztować - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Tagi: Kobieta, Taki
Źródło: www.pb.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone