sobota, 22 lutego 2020 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Taki  RSS
Wierzę, że ETPC zajmie się sprawami osób objętych ustawą dezubekizacyjną - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela

Dodano: 08.02.2020 7:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Taki jest cel moich skarg - próbny. Jeśli trybunał uzna, a jestem przekonana, że tak się stanie, iż są zasadne, otworzą drogę do odwołania się innym osobom. Bo w kraju ta droga została dla nich zamknięta: sądy nie procedują ich spraw, czekając, aż Trybunał Konstytucyjny wypowie się, czy ustawa dezubekizacyjna jest zgodna z konstytucją - mówi mecenas Anna Rakowska-Trela, reprezentująca osoby objęte ustawą dezubekizacyjną.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

NSA. Refakturowanie mediów przy najmie

Dodano: 03.02.2020 11:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Co do zasady dostawy wody, energii cieplnej i odprowadzania ścieków powinny być traktowane jako odrębne świadczenia od usługi najmu, jeżeli najemca ma możliwość wyboru sposobu korzystania z nich poprzez np. decydowanie o wielkości ich zużycia. Taka zaś sytuacja ma miejsce w przypadku rozliczania w oparciu o wskazania liczników. Dla oceny, czy można mówić o kompleksowości świadczeń nie ma przy tym znaczenia charakter podmiotu będącego wynajmującym, istotne jest bowiem to, czy najemca ma możliwość decydowania o zużyciu poszczególnych mediów.

Tagi: Taki
Źródło: www.podatki.biz

Angielski na żądanie. Nowoczesny benefit dla zabieganych pracowników

Dodano: 30.04.2019 10:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Szybko wypełniający się kalendarz, pogoń za deadline’ami, zarządzanie nagle pojawiającymi się tematami,to codzienność pracowników na wyższych szczeblach w dużych firmach. Jakie świadczenia pozapłacowe zaproponować zabieganym managerom? Dostosowujące się do ich kalendarza, odbywające się formule na żądanie. Taki właśnie jest kurs
Wpis pojawił się pierwszy raz w .

Tagi: Jaką, Wpis, Taki
Źródło: www.hrtrendy.pl

„Nie” Komisji Europejskiej dla podatku handlowego

Dodano: 03.07.2017 17:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska wydała oficjalne stanowisko kwestionujące prawidłowość tzw. podatku handlowego. Potwierdziły się więc pojawiające się od kilku tygodni doniesienia, że nowa danina nie zostanie zaakceptowana przez KE. Taki rozwój wypadków Pracodawcy RP przewidywali już na etapie konsultacji społecznych.

Kobiety odchodzą z pracy przez 500+

Dodano: 07.12.2016 6:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rezygnacja z zatrudnienia przez kobiety pobierające świadczenie 500+ staje się faktem. Z pracy odeszło już 150 tys. mam. Taki wniosek płynie z najnowszych oficjalnych statystyk. Może to je jednak w przyszłości drogo kosztować - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Tagi: Kobieta, Taki
Źródło: www.pb.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone