środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Spółka  RSS
Upominki dla kontrahentów w kosztach firmy

Dodano: 19.06.2018 11:03 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Spółka w ramach działalności przekazuje swoim kontrahentom, partnerom biznesowym, doradcom upominki w postaci akcesoriów z kolekcji produktów marek samochodów, które sprzedaje, a także w postaci kwiatów, wina, słodyczy itp. Upominki są rozdawane masowo podczas organizowanych otwartych akcji promocyjno-marketingowych, a także na imprezach organizowanych dla zaproszonych gości oraz klientom i osobom towarzyszącym w przypadku przekazywania im zakupionego samochodu. Czy wydatki na zakup upominków można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu?

Tagi: Spółka
Źródło: www.podatki.biz

Pod ministrem energii najniższe pensje. Spółki Skarbu Państwa płacą mniej

Dodano: 05.06.2018 7:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Po wprowadzeniu nowej ustawy o wynagrodzeniach prezesów spółek Skarbu Państwa ich pensje spadły o ok. 1/3 w porównaniu do ustawy kominowej. Liderami obniżek energetyka i miedź w resorcie Krzysztofa Tchórzewskiego

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

PGNiG Termika przyznała stypendia dla uczniów szkół partnerskich

Dodano: 02.06.2018 7:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

PGNiG Termika po raz dziesiąty przyznała stypendia zawodowe dla najlepszych uczniów szkół partnerskich. Spółka współpracuje z nimi w ramach programu „Zagrzewamy do nauki”, wspierającego kształcenie młodzieży w zawodach związanych z energetyką.

Tagi: Spółka
Źródło: www.pulshr.pl

RODO: Kara dla pracodawcy może oznaczać też odpowiedzialność pracowników

Dodano: 02.06.2018 7:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kohl Investments SA zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży. Spółka zatrudnia niemal 1100 osób. Przy prowadzeniu tak dużego przedsiębiorstwa szczególnie istotne jest to, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych osobowych pracowników, w tym zwłaszcza przetwarzanych przy okazji procesów rekrutacyjnych. Procesy te bowiem w sposób znaczący ingerują w prywatność zarówno obecnych, jak i potencjalnych pracowników.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Podatki 2018: Strata rozliczana w trakcie roku

Dodano: 30.05.2018 13:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Czy Spółka może dokonać odliczenia poniesionej w poprzednich latach straty już w trakcie roku podatkowego, przy obliczaniu zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy od osób prawnych?

Źródło: www.podatki.biz

reklama

Copyright © 2008-2018 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone