piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Rafalska  RSS
Rafalska o sytuacji w PLL LOT: wszystkie interwencje, które mogłam podjąć podejmuję

Dodano: 11.02.2019 7:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W sprawie konfliktu zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ze związkami zawodowymi podejmowałam działania zarówno jako przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego jak i szefowa resortu - powiedziała w środę w Senacie minister RPiPS Elżbieta Rafalska. Wszystkie interwencje, które mogłam podjąć podejmuję - dodała.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Nowy program rządu. "Posiłek w szkole i w domu" dla dzieci z ubogich rodzin

Dodano: 05.02.2019 13:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

2,5 mld zł w ciągu pięciu lat ma kosztować program "Posiłek w szkole i w domu", który we wtorek na wspólnej konferencji prasowej zaprezentowali premier Mateusz Morawiecki, minister rodziny Elżbieta Rafalska oraz szefowa MEN Anna Zalewska.

Bunt w rządzie. Rafalska postawiła się Morawieckiemu w sprawie jego kluczowego projektu

Dodano: 05.04.2018 9:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ten projekt był oczkiem w głowie Mateusza Morawieckiego. Miał być lekarstwem na przewidywane głodowe emerytury Polaków. Trwa jednak konflikt z resortem pracy o przepisy dotyczące dodatkowego oszczędzania. Przez pół roku dopracowywano przepisy o Pracowniczych Planach Kapitałowych.

Źródło: natemat.pl

Nie będzie 500+ dla emerytów. PiS wycofuje się z tej zapowiedzi, bo w budżecie nie ma pieniędzy

Dodano: 20.02.2018 21:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PiS obiecywało, że na początku 2018 roku rząd uruchomi specjalny program socjalny dla emerytów nazwany roboczo "Emerytura 500". Każdy emeryt miał dostać dodatkowe pieniądze. Jednak minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska już raz zaprzeczyła tym doniesieniom, a teraz dołączył do niej wiceminister finansów Leszek Skiba. Dodatkowych pieniędzy dla osób starszych nie będzie, bo z powodów politycznych nie zaplanowano takiej pozycji w budżecie.

Źródło: natemat.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone