poniedziałek, 06 lipca 2020 r.  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Wiadomości z tagiem Polskiej  RSS
Rafalska o sytuacji w PLL LOT: wszystkie interwencje, które mogłam podjąć podejmuję

Dodano: 01.07.2020 7:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W sprawie konfliktu zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT ze związkami zawodowymi podejmowałam działania zarówno jako przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego jak i szefowa resortu - powiedziała w środę w Senacie minister RPiPS Elżbieta Rafalska. Wszystkie interwencje, które mogłam podjąć podejmuję - dodała.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Reforma OFE może zwiększyć aktywa emerytalne Polaków do 17% PKB

Dodano: 19.06.2020 7:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wdrożenie zaproponowanej przez rząd reformy systemu otwartych funduszy emerytalnych (OFE) może zwiększyć poziom aktywów emerytalnych Polaków do 17% PKB w ciągu 15 lat, wynika z wyliczeń Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP) oraz Centrum Analiz...

Źródło: inwestycje.pl

Podwyżki w Wodach Polskich w przyszłym roku

Dodano: 16.06.2020 7:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

– Najtrudniejszy okres scalania i organizacji w nowej strukturze mamy już za sobą. Już teraz wiadomo, że na początku 2019 r. pracownicy PGW Wody Polskie otrzymają znaczące podwyżki wynagrodzeń – zapowiada Przemysław Daca, prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. I dodaje, że na ostatnim spotkaniu z dyrektorami regionalnych zarządów podjął już decyzję o przyznaniu nagród rocznych dla wszystkich pracowników instytucji.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

"Import węgla zwiększył zapasy i spowodował nadpodaż"

Dodano: 13.02.2019 11:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Duży import węgla zwiększył zapasy i spowodował nadpodaż na poziomie 1,5 mln ton w samej tylko grupie sortymentów średnich - wskazuje wiceprezes Polskiej Grupy Górniczej ds. sprzedaży Adam Hochuł. Jak zaznaczył, może to wpływać na wyniki bieżących negocjacji cenowych.

Źródło: biznes.interia.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone