czwartek, 19 września 2019 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Beata  RSS
Wynagrodzenie to nie wszystko. Jak często i dlaczego Polacy zmieniają pracę?

Dodano: 17.09.2019 14:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Charakterystyczną cechą XXI wieku jest zmienność, o której często mówi się, że jest jedyną pewną współczesnego świata. Zmieniają się wartości, wyzwania i problemy. Przemianom podlega nasze podejście do zarabiania, jak również do samej pracy i zatrudnienia. Charakterystyczne dla obecnych czasów jest też ciągłe dokształcanie i przekwalifikowanie się pracowników. Dlatego tradycyjna kariera polegająca na osiąganiu kolejnych szczebli rozwoju, rozumiana również jako związanie się z jedną firmą na całe życie, odeszły do przeszłości. O tym, jak kształtuje się współczesny rynek pracy oraz jak często Polacy zmieniają pracę, opowiada Beata Pisula, specjalistka międzynarodowego portalu pracy Talinkme.pl.

Źródło: https:

Movie Games: Premiera 'The Beast Inside' - 17 X, 'Drug Dealer Simulator' - 6 XII

Dodano: 11.09.2019 10:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Movie Games wyznaczył datę premiery gry "The Beast Inside" na 17 października 2019 r. Gra ukaże się w wersji PC i dostępna będzie na platformie Steam, podała spółka. W osobnym komunikacie spółka poinformowała, że premierę gry "Drug Dealer Simulator" na PC wyznaczono na 6 grudnia 2019 r.

Tagi: Beata, Games, Steam
Źródło: https:

Wybory 2019. Konwencja PiS w Lublinie. Szydło: 1200 zł minimalnej emerytury i dodajemy drugą trzynastkę

Dodano: 07.09.2019 13:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Będą rosły wynagrodzenia, będą rosły emerytury. To jest nasze zobowiązanie - powiedziała Beata Szydło podczas konwencji programowej PiS w Lublinie. Jak dodała, "okazało się, że można rozwijać gospodarkę w oparciu o politykę prorodzinną".

Źródło: https:

Szydło: Naszym celem jest, by Polska rozwijała się równomiernie

Dodano: 06.09.2019 7:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Polska rozwija się coraz szybciej. Naszym celem jest to, by rozwijała się równomiernie, żeby każdy region miał swoje szanse. Temu służy program zmian w gospodarce, które przeprowadza rząd – mówiła w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Starachowic (Świętokrzyskie), wicepremier Beata Szydło.

Tagi: Beata, Temu
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Jak rekrutacja i rynek HR zmienią się w ciągu najbliższych 10 lat

Dodano: 05.09.2019 9:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Otaczający nas świat zmienia się w błyskawicznym tempie. Technologie zaczynają dominować w nowych obszarach życia. Będąc świadkami tych zmian demograficznych i społecznych, musimy nieustannie się dokształcać oraz zmieniać podejście, również w kwestii sposobów oraz jakości pracy. Już teraz możemy zauważyć znaczące przeobrażenia rynku rekrutacji oraz HR. O tym, czy za 10 lat rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane przez roboty opowiada specjalistka międzynarodowego portalu pracy Talinkme.pl, Beata Pisula.

Źródło: https:

Waloryzacja czy jednorazowe świadczenie? Szydło: Propozycja wsparcia dla emerytów pod koniec tego roku lub na początku przyszłego

Dodano: 29.08.2019 7:37 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Trwa dyskusja w rządzie i w partii o tym, jaką formę wsparcia można zaproponować emerytom; na pewno jeszcze w tym roku albo w przyszłym, na początku, zostanie przedstawiona - powiedziała w poniedziałek wicepremier Beata Szydło. Dodała, że będzie dotyczyła obecnych emerytów.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 biznes.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone